Wysoka wygrana w Zabrzu

LZS IZBICKO VS ORZEŁ PACZYNA

5 - 2

Trzeciego marca tego roku, LZS Izbicko udało się do Zabrza, aby tam zagrać sparing z drużyną

LKS Orzeł Paczyna. Był to jeden z ostatnich meczów przygotowawczych naszej drużyny, ale tym razem Izbicko nie zawiodło. Spotkanie pomimo słabej pierwszej polowy w wykonaniu naszej drużyny,

po której przegrywaliśmy 1:2, zakończyło się wynikiem 5;2 dla drużyny z Izbicka.

W tym meczu na szczególną uwag zasługuję forma naszych snajperów czyli Przemysława Korchuta i Marcina Kwiotka, którzy jako jedyni zdobywali bramki w tym spotkaniu, a przy jednym z trafień wspaniałą aczkolwiek przypadkowa asystę zaliczył Stanisław’’ El Prezeso’’ Litwin, któremu brakuje już tylko jednej bramki do zakończenia kariery.

W ramach ciekawostki, tuz przed meczem nasz redaktor spotkał znanego i szanowanego eksperta piłkarskiego Tomasza H, który trafnie wytypował wynik spotkania. Z tej okazji Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner. I jeszcze Ballack.

Trener: Kukuczka Artur

Skład Izbicka: Kukuczka Artur, Zawodnik testowany, Wachtl Wojciech, Kulpok Dawid, Litwin Stanisław, Piotrowicz Krzysztof,Korchut Przemysław, Glinka Tobiasz,Stanowski Mateusz,Grzyszczok Marcin.

Na zmiany wchodzili: Zawodnik testowany, Nieświec Piotr, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany.